Uzņēmumā “Laflora” ar svinīgu pasākumu noslēdzās Jelgavas novada Uzņēmēju nedēļa 2020

Ikgadējā Jelgavas novada pašvaldības Uzņēmēju nedēļa šogad noslēdzās “Laflora” ražotnē ar svinīgu pasākumu un pašvaldības apbalvojumu "Jelgavas novada uzņēmēja gada balva" pasniegšanu.

Svinīgais pasākums norisinājās “Laflora” ražotnes teritorijā Līvbērzes pagastā pie Kaigu purva un pulcēja ap 100 Jelgavas novada uzņēmējus. Pasākuma dalībniekus uzrunāja gan Jelgavas novada pašvaldības, gan Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, gan attīstības finanšu institūcijas “Altum” un Latvijas Tirgotāju asociācijas vadītāji. 

“Esam gandarīti par ilggadēju veiksmīgu sadarbību ar Jelgavas novada pašvaldību un ar prieku uzņēmām savās mājās šī gada Uzņēmēju nedēļas noslēguma pasākumu. Esmu pārliecinājies, ka Jelgavas novadā dzīvo un strādā inovatīvi, uzņēmīgi cilvēki un savstarpējā sadarbībā, kā arī sadarbībā ar pašvaldību spējam paveikt lielas lietas”, saka uzņēmuma “Laflora” vadītājs Uldis Ameriks.

“Laflora” ir viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem Jelgavas novadā, kas nodarbojas ar kūdras ieguvi un pārstrādi - ražo kūdras substrātus dārzkopībai, mežsaimniecībai un lauksaimniecībai kopš 1995.gada.