Ar ziņu saistītais attēls

TURPINĀM DARBU, IEVĒROJOT MAKSIMĀLU PIESARDZĪBU*

Ievērosim piesardzību visi kopīgi, lai šis trauksmainais pavasaris ir pēc iespējas mierīgāks. *Atsaucoties uz Ministru kabineta (MK) rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Drošības pasākumi “Laflora” tirgus laukumā no 2020. gada 23. marta Esot atbildīgiem un rūpējoties par uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju veselību MK izsludinātajā ārkārtējajā situācijā*, sākot ar 2020. gada 23. martu, uzņēmuma vietējās tirdzniecības sektorā esam ieviesuši izmaiņas. 

Lai iegādātos kūdru “Laflora” tirgus laukumā pie Kaigu purva Jelgavas novadā, iepriekš obligāti jāsazinās telefoniski/ e-pastā un jāveic pasūtījums, pēc tam elektroniski jānorēķinās par pasūtījumu, un uzņēmuma norādītajā laikā jāierodas pēc kūdras produktiem tirgus laukumā. 

Izmaiņas pasūtījumu un norēķinu kārtībā Uzņēmuma klientam, kurš vēlas iegādāties uzņēmumā ražoto produkciju “Laflora” tirgus laukumā, iepriekš jāveic pasūtījums: pirmdienās, otrdienās un piektdienās no plkst.8:00-15:00, zvanot uz tālruņa numuru 63026777; jebkurā citā laikā, rakstot uz e-pastu Zenta.Jansone@laflora.lv, norādot savu kontakttālruni. 

Uzņēmuma darbinieki pieņems Jūsu pasūtījumu, nosūtīs uz Jūsu e-pasta adresi rēķinu un vienosies par laiku pasūtījuma saņemšanai. Veiciet saņemtā rēķina apmaksu ar bankas pakalpojumu starpniecību. Preču saņemšana Iegādāto preču izsniegšana tiek veikta katru trešdienu un ceturtdienu no plkst: 8:00 līdz 15:00. Pusdienas pārtraukums no plkst. 12:00 līdz 12:30. Ierodoties pēc iegādātās preces un dodoties uzņēmuma teritorijā būs noteikti ierobežojumi personu kustībai produktu saņemšanas laukumā. Uzņēmuma teritorijā iegādāto produktu saņemšanai tiek ielaists transportlīdzeklis ar tā vadītāju. Apsardzes darbinieks norādīs uzgaidīšanas vietu līdz brīdim, kamēr tiks veikta klienta/u apkalpošana. Preču saņemšanas brīdī klients atrodas savā transporta līdzeklī. Uzņēmuma darbinieki veiks preču iekraušanu un izsniegs preču iegādes dokumentus. 

Atgādinām, ka “Laflora” produktus iespējams iegādāties arī veikalos DEPO un KURŠI visā Latvijā. Līdz š.g. 14. aprīlim uzņēmuma teritorijā viesi netiek pieņemti. Papildu informācija: 63026777, e-pasts – info@laflora.lv *SIA “Laflora” noteiktie drošības pasākumi ieviesti Ministru kabineta izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ (MK rīkojums Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu).