Jaunumu attēls

Informācija klientiem!

Iepērkoties Laflora tirgus laukumā, aicinām ievērot uzņēmumā pieņemtos kārtības noteikumus, saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360 par Epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Jaunumu attēls

Ar Zemgales reģiona “zaļās” industriālās zonas ieceri “Laflora” iepazīstina ārvalstu tirdzniecības kameru pārstāvjus

2020. gada 20.oktobrī vairāku ārvalstu tirdzniecības kameru organizētajā pasākumā “Eiropas Zaļais Kurss - dzīvosim zaļi!" “Laflora” vadītājs Uldis Ameriks ārvalstu tirdzniecības kameru un finanšu sektora pārstāvjus iepazīstināja ar vēja parka un Zemgales reģiona “zaļās” industriālās zonas ieceri, kas ticis atzīts par labu piemēru uzņēmuma pārorientācijai uz klimatneitralitāti un iekļaušanos Eiropas Zaļajā kursā.

Jaunumu attēls

“Laflora” veic priežu plantācijas kopšanu Kaigu purva rekultivācijas teritorijā

2020.gada oktobrī – Lai nodrošinātu veiksmīgu izstrādāto kūdras ieguves vietu rekultivāciju Kaigu purvā, “Laflora” oktobra sākumā veica rekultivācijas programmas ietvaros ierīkotās priežu plantācijas agrotehnisko kopšanu un sagatavošanu ziemai.

Jaunumu attēls

Uzņēmumā “Laflora” ar svinīgu pasākumu noslēdzās Jelgavas novada Uzņēmēju nedēļa 2020

Ikgadējā Jelgavas novada pašvaldības Uzņēmēju nedēļa šogad noslēdzās “Laflora” ražotnē ar svinīgu pasākumu un pašvaldības apbalvojumu "Jelgavas novada uzņēmēja gada balva" pasniegšanu.

Jaunumu attēls

“Laflora” atklāj Latvijā pirmo kūdras amfiteātri – dabas koncertzāli purvā

Jelgavas novada Drabiņu purvā ar starptautisku džeza mūziķu – saksofonistu koncertu atklāts Latvijā pirmais kūdras amfiteātris – dabas koncertzāle purvā – “Saulgrieži”.

Jaunumu attēls

“Laflora” iepazīstina ar zaļās industriālās zonas ieceri Jelgavas novadā

Kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums “Laflora” iepazīstina ar atjaunīgās enerģijas oāzes jeb zaļās industriālās zonas ieceri Kaigu purvā, Jelgavas novadā, kas balstīsies uz uzņēmuma attīstāmo vēja parku.

Jaunumu attēls

Notiks seminārs “Vēja enerģija Latvijā: potenciāls un realitāte”

2020. gada 19. augustā plkst. 10.40 Līvbērzes kultūras centrā, Jelgavas ielā 17, Līvbērzē, notiks seminārs “Vēja enerģija Latvijā: potenciāls un realitāte”. Seminārā no dažādiem aspektiem apskatīs vēja enerģijas attīstību Latvijā – ES un Latvijas izvirzītos mērķus, ietekmes uz vidi, vēja enerģijas vietu kopējā elektroenerģijas tirgū. Pēc semināra būs iespēja doties izbraukumā uz “Laflora” vēja parka projekta vietu Kaigu kūdras purvā.

Jaunumu attēls

Kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums “Laflora” atzīmē 25 gadu jubileju

Jelgavas novadā, 2020.gada 3.jūlijā – svinīgi paceļot Latvijas karogu Jelgavas novada purvos, viens no lielākajiem un vecākajiem Latvijas kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmumiem “Laflora” atzīmē 25 gadu darba jubileju.

Jaunumu attēls

Laflora ziedo kūdras substrātu sociālā aprūpes centra labiekārtošanai

Laflora ziedo kūdras substrātus sociālās aprūpes centra “Zemgale” filiālei “Lielbērze” Dobeles novadā. Substrāti paredzēti centra teritorijas labiekārtošanai – tūju stādījumiem.

Jaunumu attēls

PAR 5 MILJONIEM EIRO "LAFLORA" BŪVĒS RŪPNĪCU DAUGAVPILS NOVADĀ

Paplašinot darbību Daugavpils novadā, "Laflora" plāno būvēt kūdras produktu ražotni Nīcgales purvā. Plānotās investīcijas ražotnes izveidē sasniedz aptuveni 5 miljonus eiro, tā nodrošinās ap 25 jaunas darbavietas.

Jaunumu attēls

IEDZĪVOTĀJIEM POZITĪVS NOSKAŅOJUMS PAR VĒJA PARKA IZVEIDI

Atbalstu iecerei Jelgavas novada Kaigu purvā veidot vēja parku “Laflora” kopumā izteikuši 60% iedzīvotāju, kas piedalījās vispārīgā iedzīvotāju aptaujā tiešsaistē, kuru organizēja starptautisks vides konsultāciju uzņēmums.

Jaunumu attēls

“LAFLORA” STĀDOT PRIEDES, VEICINA SEG EMISIJU SAMAZINĀJUMU

Kaigu kūdras purvā vietā, kur savulaik notikusi kūdras ieguve, aptuveni 4 ha platībā uzņēmums sadarbībā ar zinātniekiem veica priežu stādīšanu plantāciju meža ieaudzēšanai.

Jaunumu attēls

IEDZĪVOTĀJI AICINĀTI PIEDALĪTIES APTAUJĀ PAR VĒJA PARKA IECERI JELGAVAS NOVADĀ

No 2020. gada 20. marta līdz 3. aprīlim iedzīvotāji interneta aptaujā aicināti izteikt viedokli par ieceri Jelgavas novada Kaigu purva bijušajā kūdras ieguves laukā veidot vēja elektroenerģijas parku “Laflora”. Aptaujas anketa pieejama ŠEIT.

Jaunumu attēls

“LAFLORA” PIELĀGOJAS ĀRKĀRTĒJAI SITUĀCIJAI UN TURPINA EKSPORTĒT

Pagājusi pirmā nedēļa, kopš Ministru kabinets valstī izsludinājis ārkārtējo situāciju. Uzņēmums “Laflora” pielāgojis savu darbību jaunajiem apstākļiem un turpina darbu ierastajā apjomā, līdzīgā kā citus gadus pavasara sezonā.

Jaunumu attēls

TURPINĀM DARBU, IEVĒROJOT MAKSIMĀLU PIESARDZĪBU*

Ievērosim piesardzību visi kopīgi, lai šis trauksmainais pavasaris ir pēc iespējas mierīgāks. *Atsaucoties uz Ministru kabineta (MK) rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Jaunumu attēls

KĀPĒC LATVIJAI ŠOREIZ NEVAJAG EIROPAS MILJONUS

Latvijas Kūdras asociācija: Ne viss ir zelts, kas spīd - Eiropas Komisija apmaiņā pret pārdesmit miljoniem eiro iznīcina Latvijas tautsaimniecībā tradicionālu nozari ar būtisku pienesumu valsts ekonomikā – kūdras ieguvi un pārstrādi.

Jaunumu attēls

NORISINĀS "LAFLORA" VĒJA PARKA IECERES IZPĒTE

Rezultātiem tuvojas detalizēta izpēte par vēja elektrostaciju parka izveidi Jelgavas novada Kaigu purvā - izstrādātā kūdras ieguves laukā mežu ielokā iecerēts ražot “zaļo” enerģiju "Laflora" pašpatēriņam un publiskajam tirgum.

Jaunumu attēls

PAR KŪDRAS NOZARES PĀRVALDĪBAS PILNVEIDI LATVIJĀ

Valsts kontroles ziņojums par kūdras resursu pārvaldību ir ļoti vērtīgs pagrieziena punkts kūdras nozarei Latvijā. Proti, tas izgaismo problemātiku, par kuras risināšanu kūdras nozares uzņēmumi ir iestājušies jau gadiem ilgi.

Jaunumu attēls

ĪSTENOTI APMEŽOŠANAS ZINĀTNISKIE PĒTĪJUMI

2019. gada rudenī īstenota izstrādāto kūdras ieguves lauku apmežošanas zinātnisko pētījumu pirmā kārta kūdras ieguves uzņēmuma “Laflora” Kaigu purva rekultivācijas programmā.

Jaunumu attēls

DISKUTĒ PAR KŪDRAS NOZARES ATTĪSTĪBU LATGALĒ

2019. gada 25. oktobrī – Saeimas Latgales apakškomisijas izbraukuma sēdē Balvu novadā notika pirmā deputātu un kūdras nozares pārstāvju diskusija par nozares neizmantoto potenciālu un attīstības iespējām Latgales reģionā.

Jaunumu attēls

"LAFLORA" NOSLĒDZ KŪDRAS IEGUVES SEZONU

"Laflora" noslēdz 2019. gada kūdras ieguves sezonu, ievācot vairāk nekā 105 tūkstošus tonnu kūdras, kas veido aptuveni desmito daļu no kopējā kūdras ieguves apjoma valstī.

Jaunumu attēls

VES PARKA "LAFLORA" IVN

Paziņojums par paredzētās darbības "Vēja elektrostaciju parka „Laflora” būvniecība" ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu.

Jaunumu attēls

KAIGU KŪDRAS PURVA IVN

Paziņojums par paredzētās darbības "Kūdras ieguves teritorijas paplašināšana Kaigu kūdras purva atradnē" ietekmes uz vidi novērtējuma sākotnējo sabiedrisko apspriešanu.

Jaunumu attēls

JAUNA SEZONA - JAUNS IEPAKOJUMS

Mūsu piedāvāto produktu klāsts nav mainījies - preču zīme KKS tiek saglabāta, tāpat arī kūdras produkti Latvijas dārzkopjiem.

Jaunumu attēls

2017. GADA SEZONAS NOSLĒGUMĀ

Neskatoties uz visnotaļ sarežģīto kūdras ieguves sezonu, pateicoties visiem, kuri tajā piedalījās, esam sasnieguši labus rezultātus.

Jaunumu attēls

SFAGNU REINTRODUKCIJAS EKSPERIMENTS

Laflora atbalsta LIFE + projektu "Mitrāji" ar donormateriālu no Drabiņu purva, stādot to degradēta purva fragmentu atjaunošanai.

Jaunumu attēls

BALTIJAS KŪDRAS RAŽOTĀJU FORUMS 2017

Foruma atklāšanas tēma - Cilvēks un kūdra. Par kūdras nozares nozīmi cilvēka dzīvē aizvadītajos 25 gados.

Jaunumu attēls

DISKUSIJA PAR KLIMATA PĀRMAIŅĀM

Laflora piemērs ražošanas un vides mijiedarbībā, saglabājot līdzsvaru starp dabas aizsardzību un ekonomiskiem faktoriem.

Jaunumu attēls

NĪCGALES PURVA IVN

Pēdējā ziņojuma versija par paredzētās darbības - kūdras ieguve kūdras atradnē “Nīcgales purvs” Daugavpils novada Nīcgales pagastā, ietekmes uz vidi novērtējumu (IVN).

Jaunumu attēls

PELĒJUMS KŪDRAS SUBSTRĀTOS

āpēc rodas pelējums kūdras substrātā un kāpēc ir būtiski ievērot ražotāja ieteikumus - Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcu vadītāja Ilze Briģe dalās pieredzē un padomos.

Jaunumu attēls

PIESAKIES STIPENDIJAI

Pieteikšanās Laflora stipendijai 2017. gadā Bulduru Dārzkopības vidusskolā 10 mēnešu garumā noslēgusies. To saņems audzēknis Jēkabs Krastiņš - 2.D grupas IP Dārzu un parku kopšana.

Jaunumu attēls

LAFLORA 20 GADI

Pavadot Laflora 20 gadus, piedāvājam nelielu ieskatu uzņēmuma 20 gadu jubilejas pasākumā.

Jaunumu attēls

PRIECĪGUS SVĒTKUS!

SIA "Laflora" kolektīva video sveiciens Ziemsvētkos un Jaunajā gadā.

Jaunumu attēls

SVEICAM LKRA

Ulda Amerika, SIA "Laflora" valdes priekšsēdētāja video apsveikums Latvijas Kūdras ražotāju asociācijai un biedriem, sagaidot tās divdesmitgadi.

Jaunumu attēls

Kūdras ieguve apkopota vienā grāmatā

Grāmatas autors Ansis Šņore ir pasaulē atzīts kūdras eksperts un Latvijas kūdras ražotāju asociācijas goda biedrs.

Jaunumu attēls

Dārza darbi rudenī

SIA Galantus vadītājs Ansis Birznieks pastāstīs par dārza darbiem rudenī un to, cik noderīgi tajos būs kūdras substrāti un produkti.

Jaunumu attēls

Aizvadīta 2016. gada sezona

Paldies visiem, kuri piedalījās kūdras ieguves sezonas darbos Kaigu, Drabiņu, Kalna un Nīcgales purvos. Uzzini jaunumus, noskatoties video.

Jaunumu attēls

Rožu substrāta KKS-R skābums

Atsaucoties uz LTV1 raidījuma "4.studija" sižetu par Laflora ražoto kūdras substrātu KKS-R, uzņēmums kopīgi ar klientiem un receptūras izstrādātājiem sniedz atbildi visiem interesentiem.

Jaunumu attēls

Kūdras nedēļa

2015. gadā Laflora atzīmēja uzņēmuma 20 gadu jubileju, sniedzot izzinošu lekciju ciklu ar nosaukumu "Kūdras nedēļa" - uzzini vairāk, apskatot pasākuma prezentācijas.

Jaunumu attēls

CIENOT LATVIJAS KŪDRU

20 gadi kūdras ieguves nozarē un Laflora vēstījums Latvijas attīstībā - cienām, sargājam, rūpējamies un lepojamies ar mūsu valsts resursu.

Jaunumu attēls

TITULA "THE RED JACKETS" IEGUVĒJI

Paldies, ka tikām izvēlēti un novērtēti kā viens no Latvijas 25 eksportspējīgākajiem uzņēmumiem. Priecājamies, ka varam strādāt Latvijas labā un kopīgi ar citiem uzņēmējiem veidot Latvijas tēlu pasaulē.

Jaunumu attēls

MODERNIZĒJAM SUBSTRĀTU RAŽOTNI

Sekojot dārzkopības attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē, SIA Laflora substrātu ražotnē veikti uzlabojumi, nodrošinot vēl lielāku konkurētspēju kūdras ražotāju vidū.

Jaunumu attēls

EIROPAS BIZNESA BALVAS ČEMPIONS

SIA Laflora nosaukta par Latvijas nacionālo uzvarētāju prestižajā Eiropas Biznesa balvas 2015/16 konkursā un turpina dalību tā otrajā kārtā.

Jaunumu attēls

Atkārtoti iegūts KRASS sertifikāts

Laflora ieguvusi ražotņu sertifikācijas sistēmas (KRASS) sertifikātu jau piekto reizi – iepriekš par Kaigu un šogad jau atkārtoti par Drabiņu kūdras purvu.

Jaunumu attēls

GADA DARBA DEVĒJS

Jelgavas novada Uzņēmēju gada balvas 2015 pasniegšanā SIA Laflora ieguva apbalvojumu nominācijā Gada darba devējs. Paldies novadam, novada iedzīvotājiem un žūrijai par balsojumu.

Jaunumu attēls

Stādaudzētāja biļetens

Šajā numurā lasi par kūdru, kas ir audzēšanas pamats, kā arī par pelējumu kūdrā, ar ko sastapusies liela daļa audzētāju.

Jaunumu attēls

Kalendārs virtuālā Latvija

Gada nogalē, sveicot svētkos savus sadarbības partnerus, tika prezentēts Laflora kalendārs 2015. gadam.

Jaunumu attēls

Izstāde zemes skaņas

Andrejostas ielā 4a, Rīgā, atklāta unikāla instalācija, ko radījuši trīs mākslinieki – Edgars Ameriks, Dmitrijs Lavrentjevs un Normunds Šaumanis.

Jaunumu attēls

Labākais darba devējs reģionā

2014. gada 13. novembrī, pasniedzot Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas, tika apbalvoti visu reģionu labākie darba devēji.